شنبه 31 فروردين 1398   21:13:15
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/11/6 شنبه
 • فرماندار باشت:
  انقلاب اسلامی امیدی برای تمام ستمدیدگان جهان است
  سید مسعود حسینی فرماندار باشت در جلسه شورای اداری شهرستان باشت با اشاره به فرا رسدین ایام پیروزی انقلاب اسلامی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطفی در راه مبارزه با استکبار و آزادی ستم دیدگان جهان بود.
  حسینی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالکی انقلاب  روزنه های امید ستم دیدگان برای رهایی از چنگال ظالمان و ستمگران بیش از پیش پر نور و پر فروغ شده است.
  فرماندار باشت افزود: به برکت دستاورد های انقلاب اسلامی می توانیم در جهان و منطقه خود را اثبات کنیم و به عنوان یک کشور مهم و تاثیر گذار در راه مبارزه با استکبار قدم برداریم.
  مقام ارشد اجرایی شهرستان باشت افزود:با توجه به جمع بندی دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چها سال اخیر لازم است دستگاه های شهرستانی تلاش کنند تا به شکل مطلوب این دستاوردها جمع بندی و به اطلاع عموم رسانده شود.
  حسینی فرماندار باشت در بخش دیگری از سخنان خود به ساماندهی خدمات سفر اشاره و افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و گردشگر پذیر بودن شهرستان تمامی دستگاه ها آمادگی لازم را جهت پذیرایی مناسب از مسافرانی که شهرستان باشت را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند داشته باشند.

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما