سه‌شنبه 25 تير 1398   13:14:32
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1398/3/24 جمعه
 • مراسم تودیع و معارفه معاون فرماندار باشت برگزار شد
  مراسم معارفه معاون جدید فرمانداری باشت با حضور عباسی معاون مدیر کل سیاسی انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسوولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری باشت برگزار شد.
  سید مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت در این آیین با آرزوی پیروزی و سربلندی برای دولت تدبیر و امید درخصوص بحث بحران آتش سوزیهای اخیر گفت : طبق قانون همه ادارات موظفند که اگر بحرانی در سطح شهرستان بوجود آمد با همه نیروها و تجهزات خودوارد عمل شوند .ولی متاسفانه علیرغم اینکه از طرف ستاد بحران پیامک فرستاده میشود بعضی از ادارات همکاری نمیکنند .
  وی افزود : انتظار داریم ادارات نسبت به همه بحرانهای شهرستان احساس مسئولیت کنند ولی بعضی از آنهااصلا احساس مسئولیت نمیکنند و ما نیز نمی خواهیم طبق قانون به آن ادارات ورود کرده وبرخورد کنیم زیرا این رفتار زیبنده آنها نیست .
  حسینی اظهار داشت : اگر هنگام آتش سوزی همه ادارات و مردم کمک کنند آتش سوزی گسترده نمیشود و منابع نیز از بین نمیرود .و مانیز این مسئله را چندین بار تذکر دادیم ولی بعضی ها گوش شنوا ندارند .
  فرماندار باشت با بیان اینکه مسئله آتش سوزی خیلی مسئله حساسی است اضافه کرد: مدیر کسی است که در حال بحران خود را نشان داده و ادارات باید این موضوع را مد نظر قرار دهند و این دو سه ماه پای کار باشند .
  عباسی معاون مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمدگفت : فلسفه وجودی انتخاب مسئولین در کشور برمی گردد به این مسئله که این مسئولیتها امانتهای الهی هستند و باید این امانتها را صیانت و حفاظت کنیم .
  وی افزود : انتخاب و انتصاب بخشی از مسئولین حاکمیتی در سطح کشور ، استان ، شهرستان ، سیاستهای کلی نظام بویژه وزارت کشور در سطح استانها و شهرستانها به شکلی تهیه و تدوین شده است که از یک طرف هزینه ها را برای دستگاههای اجرایی و حاکمیتی پایین آورد و از طرفی هم پرورش نیروهای توسعه یافته و توانمند از بدنه وزارت کشور است .لذا می طلبد که مدیران از جنس و بدنه وزارت کشور باشند .
  عباسی اظهار داشت: شهرستان باشت یکی از سرسبز ترین شهرستانها در استان است و نباید اجازه دهیم سرمایه میراث گرانبهای مردم در بحث زیر ساختها و منابع غنی در چنگال آتش گرفتار و نابود شود .
  وی عنوان کرد: یکی از پایه های اساسی مبارزه با اقتصاد تک محصولی که وابستگی شدید به نفت دارد همین توسعه و تولیدات کشاورزی و دامی است که الحمدالله شهرستان باشت از ویژگی خاصی برخوردار است و آن را به منطقه ای زیبا تبدیل کرده است .
  وی با بیان اینکه سرمایه عظیم تروجود نماینده پرتلاش و پای کار ودارای وجه ملی است گفت : امیدواریم که مدیران برند کوچکی ازنماد توانمندی حداقل در حد ۵۰ درصد نماینده پرتلاش خودشان در شهرستان باشند .
  وی در پایان ضمن تشکر از فرماندار باشت ادامه داد : انتظار داریم که با انتصاب آقای محسن ظفری به عنوان معاون فرماندار بتوانند در جهت سیاستهای دولت تدبیر و امید با پیروی کامل از فرامین مقام معظم رهبری ، هماهنگی و همکاری استانداری و فرمانداری شهرستان انجام وظیفه کنند و در آینده مردم و مسئولین شهرستان از آن به نیکی یاد کنند
  محسن ظفری معاون جدید فرماندارباشت نیزضمن تقدیر و تشکر از دکتر احمدی استاندار سابق و معاونین و مدیر کل سیاسی انتخابات و ... به خاطر اعتماد و انتصاب وی گفت : بنده دیروز سهم خودرا با شهادت پدر و عموی خود به انقلاب ادا نمودم وامروز نیز کم از پدر و عموی خود نخواهم داشت و به لطف خدا و پشتوانه این حمایتها ی معنوی و دلگرمی های شوق برانگیز امیدوارم بتوانم سهم کوچکی در برنامه های دولت تدبیر و امید داشته باشم .
  وی افزود : تمام همت خود را بکار خواهم گرفت که با توجه به رهنمود های رهبر وخط و مشی های فرماندار در شهرستان در راستای پیشبرد هدفمند مبتنی بر برنامه های علمی و جمعی و متکی بر اصل همکاری و تعامل سازنده با مدیران ، خبرنگاران و همچنین همکاران در فرمانداری جهت توسعه شهرستان گام بردارم تا بتوانم در آینده ای مشخص و معلوم شاهد چشم اندازی روشن از توسعه همه جانبه در شهرستان باشم و امیدوارم که با همکاری فرماندار و همکاران بتوانم در انجام امورمحوله موفق باشم .
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما